The Witcher Battle Arena – uboższy brat Wiedźmina 3

thba_logoThe Witcher Battle Arena to gra typu MOBA, czyli multiplayer online battle arena. Nawiązuje ona oczywiście niektórymi motywami do popularnej seri gier Wiedźmin. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny złożone z trzech graczy. Gra jest dostępna za darmo w App Store oraz Google Play.

MOBA to rzadko podejmowany temat w świecie gier mobilnych, ponieważ charakteryzuje się tym, że do dyspozycji musimy mieć wiele opcji i rozwiązań, które najlepiej sprawdzają się na dużym ekranie. W The Witcher Battle Arena CD Projekt ograniczył nieco część opcji sprawiające, że gra idealnie pasuje do mniejszych ekranów.

https://www.youtube.com/watch?v=2mWw7onLGs0

Ilość bohaterów uniwersum to dziewięć, a podzieleni są oni na trzy kategorie: łucznicy, wojownicy i magowie – Geralt of Rivia, Letho z Gulety, Filippa Eilhart, Zoltan Chivay, Eithné z Brokilonu, Operator, Golem, Saskia z Aedirn i Iorveth. Każdą ze wspomnianych możemy rozwijać, jak ma to miejsce w grach typu RPG, gdzie przypisane są do niej specjalne cechy i nieodłączne atrybuty w postaci zbroi czy broni.

W grze możemy grać z przyjaciółmi przez sieć (3 vs 3) lub w trybie treningu z komputerem. Naszym celem jest obrona lub atak punktów strategicznych. Im więcej inch kontrolujemy, tym więcej punktów traci przeciwnik. Dostępne są dwie mapy.

W grze występują mikropłatności, które pozwalają na zakup nowych przedmiotów lub postaci. Wszystkie płatne artefakty możemy uzyskać podczas rozgrywki.

Pobierz:

googleplayappstore

Wpis został zobaczony od 25.01.2023 już 748 razy.