iPhone 7, iPhone 7 Plus oraz iPhone 7 Pro zaprezentowane w wideo

iPhone-7-7-Plus-7-Pro-wideoOstatnimi czasy w sieci pojawiło się już kilka filmów przedstawiających iPhone 7 (lub iPhone 6SE), ale teraz pojawił się wyjątkowy film, inny od wcześniejszych. Dlaczego jest wyjątkowy? Pozwala on nam spojrzeć na trzy różne modele iPhone’ów. Nie są to oczywiście prawdziwe urządzenia, które już w przyszłym miesiącu powinny trafić w ręce konsumentów, a jedynie makiety.

Od wielu miesięcy mówi się o modelu iPhone 7 Pro, który pojawi się obok iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus. Pro i Plus są identycznych rozmiarów, z tym, że ten pierwszy posiada podwójną konfigurację tylnego aparatu. Proporcja rozmiarów wydaje się taka sama jak w przypadku linii iPhone 6S – czyli mniejszy 4.7-cala, a większy 5.5-cala.

W tej chwili nie wiemy, czy Apple będzie rzeczywiście chciało wprowadzić trzy nowe iPhone’y we wrześniu. Jedno wydaje się pewne, że zobaczymy dwa z trzech przedstawionych modeli na tym filmie. Co do nazwy nie możemy mieć również pewności, więc musimy poczekać do oficjalnej premiery za kilka tygodni.

https://www.youtube.com/watch?v=0cy_aOsQgj8

Wpis został zobaczony od 08.12.2023 już 827 razy.