Chomikuj.pl – synchronizuj ze swoim smartfonem

chomikuj_logo Chomikuj.pl ma raczej przyklejoną łatkę portalu pirackiego na którym znajdziemy tzw. 'mydło i powidło’. Jednak każdy z nas może umieścić tam swoje prywatne pliki tj. zdjęcia, dokumenty czy nagrania audio. Aplikacja serwisu dostępna jest w App Store, Google Play oraz Windows Store.

Aplikacja daje nam możliwość na Androidzie i Windows Phone synchronizacji swoich plików z kontem w serwisie. Na iOS możemy wyłącznie wyszukiwać pliki w Chomikuj.pl oraz przeglądać zdjęcia(pobierać je) i odtwarzać pliki audio, oczywiście na pozostałych dwóch systemach również mamy taką opcję.

Co tydzień otrzymujemy także darmowe 50 MB, który możemy wykorzystać na pobranie plików z serwisu. Aby zwiększyć ilość transferu należy wykupić odpowiedni pakiet.

Główne funkcje:

Wyszukiwanie plików z serwisu Chomikuj.pl Dostęp do własnego Chomika Pobieranie plików Synchronizacja plików z telefonu do prywatnego folderu Możliwość założenia konta w serwisie Darmowe 50 MB tygodniowo na pobieranie plików z serwisu na smartfona lub komputer

Pobierz:

googleplayappstorewindows

Wpis został wyświetlony od 18.06.2022 już 449 razy.