Galaxy S10+ i wycięcie w ochronie ekranu na czytnik linii papilarnych

Niektórzy producenci wpadli na dość nietypowy pomysł

Już tylko 7 dni dzielą nas od prezentacji Galaxy S10 i najważniejsze parametry" style="text-decoration: underline">trio Galaxy S10 od Samsunga. W sieci pojawia się wiele przecieków odnośnie każdego z nich. Mobile Fun udostępniło tym razem film z Galaxy S10+. Nie ujawnia jednak niczego nowego, a jedynie potwierdza inne doniesienia.

Jakiś miesiąc temu jeden z producentów akcesoriów stwierdził po przeprowadzeniu testów, że Samsung Galaxy S10 i Galaxy S10+ nie będą kompatybilne z ich szybkami ochronnymi na ekran. Chodzi oczywiście o ultradźwiękowy skaner linii papilarnych, który zostanie tam umieszczony. Dzisiejsze wideo właśnie stara się to w pewnym stopniu udowodnić.

Producenci wpadli jednak na absurdalny pomysł, aby zastosować ogromne wycięcie w miejscu czujnika biometrycznego… Oprócz tego jest też wycięcie na aparaty w ekranie. Wygląda to dość dziwacznie i po prostu brzydko.

Na szczęście zgodnie z przypuszczeniami będzie to jednak lepiej działało w przypadku cienkich ochraniaczy. Samsung prawdopodobnie też dostarczy swoje szybki, które będą również w zestawie.

News został wyświetlony od 13.02.2019 już 393 razy.