Gamingowy smartfon nubia Red Magic 3 z prawdziwym wentylatorem

Potężna maszyna, którą możemy schować w swojej kieszeni

Coraz więcej firm postanawia wydać smartfony przeznaczone dla graczy, ale oczywiście nie tylko. Cechują się one piekielnie mocnymi parametrami i ulepszeniami oprogramowania, które mają na celu zoptymalizować i podwyższyć wydajność urządzeń. ZTE jest kolejnym producentem, który prezentuje potwornie mocny telefon o nazwie  nubia Red Magic 3

Jasną rzeczą jest, że napędza go flagowy chipset Snapdragon 855 od Qualcomm, który wspierany jest przez aż do 12 GB pamięci RAM. Oprócz tego jak na gamingowy smartfon charakteryzuje się ogromną baterią, dwoma systemami chłodzenia oraz nagrywaniem w zwolnionym tempie 8K i 1920 fps. 

Red Magic 3 posiada też imponujący, 6,65-calowy wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz i częstotliwością odświeżania dotykowego 240 Hz. Sam panel nie posiada modnego wcięcia, a „staromodne” ramki na dole i u góry. Na ramkach umieszczone są głośniki, aby uzyskać efekt stereo. Wibracje na ekranie mają potęgować doznania podczas gry i stwarzać efekt 4D.

Innym ciekawym aspektem jest to, że ZTE postanowiło umieścić na plecach tylko jeden aparat o rozdzielczości 48 MP z przesłoną f/1.7 (czujnik Sony IMX586). Z tyłu znajduje się też czytnik linii papilarnych w kształcie rombu. 

nubia Red Magic 3 posiada też dwa wspomniane systemu chłodzenia – cieczą ICE drugiej generacji i prawdziwy wentylator obniżający temperaturę telefonu o 16 stopni Celsjusza. Smartfon posiada baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem do 27 W. Telefon trafi do sprzedaży 3 maja.

Wpis został wyświetlony od 01.05.2019 już 719 razy.