Grand Theft Auto V: The Manual dla początkujących

Rockstar Games przygotowało dla graczy GTA V oficjalny poradnik z podpowiedziami i wskazówkami jak rozpocząć wykonywanie misji i poruszanie się po Los Santos i hrabstwie Blaine. Najważniejszym aspektem dla nas jesto to, że do wyboru jest dostępny równiez język polski. Przydatne od niedawna ze względu wydania Grand Theft Auto V na PC. Skorzystać z aplikacji mogą również gracze PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One oraz Xbox 360. Manual GTA V jest dostępny w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Instrukcja zawiera wiele podpowiedzi odnośnie sterowania i poruszania się po wszystkich zakamarkach dzielnic miasta. Poznamy także historię każdego z bohaterów (Michael, Trevor i Franklin) oraz wszystkie funkcje, które możemy zastosować podczas gry. Poradnik napisany jest na prawie 100 stronach z ilustracjami i wykresami.

gta_vmanual1gta_vmanual2

Jednak najciekawszą opcją aplikacji Grand Theft Auto V: The Manual jest interaktywna mapa Los Santos i okolic z opcją przybliżania na interesujący nas fragment. Na mapie widoczne są wszystkie najważniejsze miejsca i punkty orientacyjne.

Pobierz:

googleplayappstore