e-podróżnik.pl – mobilne rozkłady jazdy

Niezastąpiona aplikacja serwisu internetowego e-podróżnik.pl w której znajdziemy rozkład jazdy 600 polskich przewoźników na terenie całego kraju. Samemu zdarza mi się często korzystać z właśnie z jego usług. Niestety wyłącznie posiadacze urządzeń z Androidem mogą cieszyć się tą aplikacja, bo znajdziemy ją tylko w Google Play. Być może wkrótce doczekamy się wersji na iOS’a i Windows Phone.

Aplikacja daje nam możliwość wyszukania połączeń autobusowych, pociągowych oraz komunikacji miejskiej. Zaplanować można podróż różnymi środkami transportu np. możemy połączyć podróż PKP wraz z autobusem podmiejskim wydawca określa to jako door-to-door. Oczywiście zadziała to jedynie w miastach gdzie taka komunikacja miejska jest dostępna, a więc na pewno w większych miastach wojewódzkich.epodroznik1

e-podróżnik.pl pozwoli nam także na zakup biletu na niektóre połączenia włącznie z tymi z przesiadką. Podczas podróży możemy skorzystać z nawigacji i kontrolować na którym przystanku musimy wysiąść, aby dotrzeć do celu.

Jeżeli posiadasz konto w serwisie e-podróżnik.pl to jest ono również w pełni zintegrowane z kontem w aplikacji. Od pewnego czasu mamy możliwość wyszukania również połączeń z Czech i Niemiec, gdzie zobaczymy oferty aż 300 przewoźników z tych państw. Aplikacja jest w pełni darmowa i posiada wszystkie funkcje, które znajdziemy na stronie internetowej.

Pobierz:

googleplay