in

Honor Magic 2 3D z aparatem 3D i chłodzeniem grafenowym

Różni się on właśnie tymi dwoma szczegółami od pierwotnej wersji

Zgodnie z oczekiwaniami, Huawei zaprezentował odświeżoną wersję flagowego smartfonu Magic 2 z ubiegłego roku. Dziś swoją premierę ma urządzenie pod nazwą Magic 2 3D.

Pierwsza wersja tego urządzenia miała dwa aparaty 2 MP na froncie do mierzenia głębokości. Z czego jeden był zupełnie bezużyteczny. W Magic 2 3D został on zastąpiony przez czujnik 3D, który służy do do zaawansowanego rozpoznawania twarzy i lepszego wykrywania głębokości niezależnie od warunków oświetlenia. Nie jest pewne, czy jest to ToF (technologia Time of Flight), czy czujnik wykrywający strukturę światła.

Dodatkowo posiada on system chłodzenia wykonany z grafenu dla zapewniania lepszego działania układu Kirin 980 w szczytowych momentach. Magic 2 3D ma też 8 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej. Działa na systemie Android 9.0 Pie z interfejsem EMUI 9. Bateria ma pojemność 3500 mAh.

Na plecach znajdują się aparaty – 16 MP z przesłoną f/1.8, 24 MP z przesłoną f/1.8 oraz trzeci  16 MP z przesłoną f/2.2. Przednim, głównym aparatem jest jednostka 16 MP (f/2.0).

Honor Magic 2 3D jest dostępny już w Chinach za 5 799 juanów chińskich, czyli około 3300 złotych.

Źródło: GSMArena

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments