Honor View 20 będzie miał swoją trzecią premierę 22 stycznia w Paryżu

Telefon wyróżnia się wyglądem i ciekawymi opcjami aparatów

Honor View 20 to niezwykły telefon, a świadczyć o tym mogą aż jego trzy premiery, a ostatnia z nich jeszcze przed nami. Po raz pierwszy zadebiutował w Chinach w grudniu, następnie pojawił się w tym miesiącu na targach CES 2019 w Las Vegas. Już jutro odbędzie się jego światowa premiera w Paryżu. Jutro poznamy też jego cenę na rynku europejskim. 

Honor View 20 już wyróżnia się 6,4-calowym wyświetlaczem z dziurą na przedni aparat. Znajduje się tam 25-megapikselowa jednostka. Jednak to nie jedyny atut tego modelu, ponieważ z tyłu znajduje się 48-megapikselowy aparat 3D. Posiada też ciekawy kolor obudowy, który układa się w literę „V” i mieni się pod różnymi kątami. 

Aparat wykorzystuje sztuczną inteligencję, która potrafi między innymi bada głębie i odróżniać obiekty od tła. Co więcej telefon można podłączyć do monitora i grać w gry, które kontrolujesz za pomocą ruchów ciała. Aktualizacje mają również przynieść opcję pozwalającą na mierzenie kalorii w posiłkach.

Pod maską pracuje chipset Kirin 980 i działa na Androidzie 9.0 Pie. Do wyboru są dwie wersje – podstawowa z 128 GB wbudowanej pamięci i 6 GB pamięci RAM oraz wersja Pro z 256 GB i 8 GB pamięci RAM. Posiada też dużą baterię 4000mAh oraz port USB typu C.