iPhone 11 Max z trzema aparatami? Następca iPhone XR nadal z LCD

Render jednak na razie nie zachęca

Najnowsze iPhone’y są obecne na rynku niecałe cztery miesiące, a jak to bywa co roku pojawiają się plotki o kolejnej generacji. Pojawiły się nawet rendery jednego z telefonów Apple i wyglądają, hmm….paskudnie. Miejmy nadzieję, że pozostanie to jedynie w sferze plotek. Teraz pojawiły się też nowe doniesienia odnośnie iPhone’a 11.

Wall Street Journal donosi, według swoich źródeł zbliżonych do Apple, że wersja premium tegorocznego iPhone’a będzie miał aż trzy aparaty z tyłu. Natomiast następca iPhone’a XR zyska na plecach dodatkowy obiektyw. Najtańszy model ma nadal być wyposażony w  ekran Liquid Retina (LCD). WSJ dodatkowo informuje, że Apple przejdzie na OLED w przypadku tej linii dopiero w 2020 roku.

Raport niestety nic nie mówi o iPhone 11 (przypuszczalna nazwa), a jedynie mowa jest tu o iPhone 11 Max. Do premiery nowych telefonów z nadgryzionym jabłkiem jeszcze długa droga, ale zapewne pojawią się w tym czasie plotki, przecieki, które następnie okażą się prawdą. Wszystko zacznie się nam wyjaśniać dopiero na przełomie sierpnia i września. Do tego czasu nie możemy być niczego pewni.

Źródło: WSJ