in ,

iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus wydają dziwne dźwięki, syczą i piszczą

Choć bardzo często zdarza się, że nowy sprzęt lub oprogramowanie początkowo sprawia drobne kłopoty podczas korzystania, to w większości przypadków są o drobne niedociągnięcia. Niekoniecznie musi to być jednak błahostka jak pokazuje przypadek Galaxy Note 7. Jednak największy konkurent Samsunga, czyli Apple również może również dołączyć do wyścigu o tytuł pechowca roku. Mowa oczywiście o iPhone 7 i iPhone 7 Plus, które podobno….syczą.

Podobno sytuacja ma miejsce podczas większego obciążenia. Dźwięk, opisany przez niektórych jest jako syk i pisk, porównuje się go do wentylatora komputerów. Są to chyba na razie pojedyncze przypadki. Za „hałas” może być odpowiedzialny nowy chipset A10 Fusion od Apple lub modem LTE od Intela.

Stephen Hackett, właściciel iPhone 7 Plus po kontakcie z AppleCare został poinformowany o możliwości wymiany urządzenia na nowe, ale oczywiście nie jest to obecnie możliwe, bo większego modelu nie ma obecnie w magazynach. Nagrał on również ten podejrzany dźwięk:

My iPhone 7 Plus makes terrible noises when under load. https://t.co/wFM2gImpOb

— Stephen Hackett (@ismh) 17 września 2016 Nie wiadomo na jaką skalę obecnie występuję ten problem, ale będziemy baczne śledzić każdy ruch w tej sprawie. Pamiętajmy, że w najbliższy piątek rusza przedsprzedaż iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus.

Źródło: 9to5mac

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments