iPhone 7s Plus z lśniącym, szklanym tyłem na zdjęciach

Już za miesiąc powinniśmy być świadkami prezentacji nowej generacji iPhone’ów. Jesli tak jest to liczba przecieków będzie zwiększała się z każdym dniem, a ich jakość i wiarygodność będzie coraz lepsza. Dużo, a nawet prawie wyłącznie mówi się jedynie o iPhone 8, ale oprócz niego zobaczymy też iPhone 7S i iPhone 7S Plus.

Teraz do sieci trafiło zdjęcie iPhone 7s Plus, który według tego przecieku będzie miał szklany tył, a nie jak jego poprzednicy, korpus wykonany z aluminium. Ogólny projekt, oprócz użytych materiałów niczym się różni od iPhone 7 Plus. Nie wiemy jeszcze jak wygląda przód, ale możemy przypuszczać, że bardzo podobnie. Może jednak okazać się, że również modele 7S i 7S Plus nie będą miały przycisku Home, a skaner linii papilarnych będzie umieszczony pod ekranem.

Wcześniejsze doniesienia mówiły też o bezprzewodowym ładowaniu, a szklany tył zdecydowanie wskazuje, że tak tak właśnie będzie wyglądał iPhone 7?" style="text-decoration: underline">właśnie będzie. Oczywiście standardowo będą też posiadać złącze Lighting, aby podłączyć inne akcesoria, a sam port nie będzie zajęty przez kabel do ładowania. Nie widzimy tu też charakterystycznych linii antenowych dla iPhone’ów. Sygnał przechodzi przez szkło bez żadnych zakłóceń jak miało to miejsce w przypadku aluminium.

Źródło: 9to5mac

Artykuł został zobaczony od 29.11.2023 już 486 razy.