Jak mógłby wyglądać Samsung Galaxy S8 na podstawie plotek

Obecnie obiektem największej ilości domysłów, plotek i przypuszczeń jest Galaxy S8, czyli kolejny flagowy smartfon firmy Samsung. Pojawia się wiele spekulacji na temat jego wyglądu, specyfikacji oraz daty wydania.

Do sieci trafił render, który pokazuje jak mógłby wyglądać Galaxy S8 na wszystkich plotek" style="text-decoration: underline">podstawie wszystkich plotek, które pojawiły się do tej pory. Widzimy, że z przodu brakuje przede wszystkich klasycznego, fizycznego przycisku Home. Górna oraz dolna ramka sam o wiele cieńsze, niż w jego poprzedniku, a boczne krawędzie nie istnieją. Możemy się spodziewać, że ekran będzie obustronnie zakrzywiony. Dzięki temu wyświetlacz zajmuje jeszcze większą powierzchnię całego urządzenia, co sprawia niesamowite wrażenie.

U góry widzimy jedynie głośnik, czujniki oraz aparat. Na dolnej krawędzi umieszczone zostało jedynie logo SAMSUNG. Patrząc na ten projekt, stosunek ekranu do całego ciała w Galaxy S8 może wynieść około 90 %.

Grafika pojawiła się na portalu Weibo i bardzo szybko skomentował ją pracownik Samsunga chwaląc ten projekt zapewnił, że zdecydowanie nie tak będzie wyglądał nadchodzący Galaxy S8.

Oczekuje się, że Galaxy S8 zostanie zaprezentowany 26 lutego 2017 roku. Wewnątrz znajdziemy m. in. chipset Snapdragon 835 oraz 6 GB RAM.

Źródło: GizmoChina

Artykuł został wyświetlony od 23.11.2023 już 880 razy.