in

Pierwsze spojrzenie na nadchodzący Samsung Galaxy Note 6!

Pojawiły się ostatnio doniesienia, że w sierpniu możemy zobaczyć dwie różne wersje kolejnej generacji phabletu Galaxy Note. Chodzi oczywiście o wariant z zakrzywionym ekranem oraz standardowym płaskim. Odnośnie nazwy, mówi się, że może on zostać nazwany Galaxy Note 7, aby zrównać się z serią Galaxy S. Oczywiście w przeszłości mieliśmy już phablet Samsunga z zakrzywionym ekranem, chodzi oczywiście o Note Edge.

Możemy zobaczyć teraz przeciek słabej jakości, który rzekomo pokazuje tegoroczną wersję Galaxy Note. Jest to sekundowy filmik i widać, że osoba nagrywająca go musiała być ostrożna, aby nie dać się łapać. Jest to przeciek, więc nie mamy co wymagać super jakości i ukazania wszystkiego co chcielibyśmy zobaczyć. Łatwo jednak da się rozpoznać, że jest to „Note”, ponieważ znajduje się tam S-Pen, widoczny po prawej stronie głośnika. Po lewej stronie widzimy wyraźnie zakrzywiony ekran. Potwierdza to też niejako wcześniejsze plotki o porcie USB typu C.

pic.twitter.com/PXVstccjOu

— OnLeaks (@OnLeaks) 3 czerwca 2016

Dodatkowo uSwitch i OnLeaks udostępnili kolejny film rzekomo przedstawiający Galaxy Note 6 (lub7) edge w pełnej krasie. Widzimy, że jest on zupełnie podobny do Galaxy S7 edge. Jedynie górna i dolna ramka wydaje się większa. Poza tym na froncie znajduje się większa liczba otworów na różne czujniki.Galaxy-Note-6-Edge-alleged-official-renders

Telefon pokazany na schematach jest nieznacznie wyższy i grubszy, ale jest węższy niż Note 5. Domnienae wymiary Galaxy Note 6 edge to 153.5mm x 73.9mm x 7.9mm. Wiadomo, że są to rendery, więc należy je brać z przymróżeniem oka.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments