in

Nazwa Samsung Galaxy Note 7 potwierdzona. Nie będzie Galaxy Note 6

Oczekuje się, że Samsung zaprezentuje swój flagowy phablet 6 sierpnia, czyli dokładnie za miesiące. Pojawiło się już kilka plotek, przecieków i doniesień na jego temat. Jedną z nich było pominięcie cyfry „6” w nazwie i miałby on nazywać się Samsung Galaxy Note 7. Dziś okazuje się, że plotki mogły być prawdziwe i zgodnie z dzisiejszym przeciekiem w sierpniu zobaczymy Note 7.

Powyższe zdjęcie krąży na Weibo i mówi się, że pochodzi ono z wiarygodnego źródła. Jak widać na powyższym zdjęciu, posiada dużą tłoczoną cyfrę „7”, a pod nią znajduje się THE NEXT NOTE, czyli „kolejny Note”. Wiadomo, że prędzej czy później, czyli w przyszłym roku swoją premierę miałby prawdopodobnie Galaxy Note 7, więc też można go nazwać „następnym”. Jednak przeciek pojawia się już teraz, na krótko przed prezentacją kolejnego sztandarowego phabletu.

Jeśli nie wiesz dlaczego Samsung miałby pominąć „szóstkę” w nazewnictwie, jest na to proste wyjaśnienie. Koreańczycy chcą zrównać obie flagowe serie – Galaxy S i Galaxy Note, aby w jednym roku wychodziły urządzenia o podobnej nazwie.

Źródło: Mobipicker

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments