in ,

WSJ: iPhone 7 bez wielkich zmian w stosunku do poprzedników

Słyszeliśmy już wiele plotek na temat nadchodzącego duetu iPhone’a 7, a jak można się spodziewać dziś pojawia kolejna. W przeciwieństwie do większości, ta jednak pochodzi z reguły wiarygodnego źródła, a mianowicie The Wall Street Journal. Publikacja cytuje „osoby zaznajomione ze sprawą”, mówiąc, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus nie będą bardzo różne w porównaniu do swoich poprzedników, czyli iPhone 6S i 6S Plus. Wiemy już od dawna, że tak właśnie będzie, ale kolejne źródło stara się to potwierdzać. Oznacza to tylko, że Apple zrywa z tradycją odświeżania wyglądu swojego smartfonów raz na dwa lata.

Aktualny projekt 6S i 6S Plus został zaprezentowany już prawie dwa lata tem w 2014 roku wraz z prezentacją iPhone 6 i 6 Plus. W zasadzie przy iPhone 7 i 7 Plus mówi się o usunięciu gniazda słuchawkowego i usunięciu niektóry elementów zespołu antenowego, Usunięcie gniazda 3.5 mm wpłynęłoby na zmniejszenie grubości o 1 mm, powiększenie powierzchni baterii oraz mogłoby ułatwić uszczelnienie urządzenia i ochronę przed wodą. Rozmiar pozostanie ten sam czyli odpowiednia 4.7 i 5.5 cala dla iPhone 7 i 7 Plus.

Na wielką rewolucję będziemy musieli poczekać do przyszłego roku, kiedy to będziemy obchodzić 10 rocznicę wydania iPhone’a. Apple podobno pracuje nad wieloma nowymi rzeczami jak chociażby wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi AMOLED (która może być nawet zakrzywiony) czy wyeliminowanie przycisk Home, chowając skaner linii papilarnych pod ekran.

Źródło: WSJ

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments