Jak umieścić przynętę (Lure) w Pokémon Go

pokemongo_logo4Pokémon Go jest tak naprawdę dopiero w fazie rozwoju do wszystkich krajów, ale zna ją już każdy. Można jednak już teraz zaprzyjaźnić się z innymi graczami poprzez umieszczenie przynęty (Lure) na PokéStopie, więc każdy może odnieść korzyści. Jeśli jesteś początkującym graczem mogłeś mogłeś nie wiedzieć" style="text-decoration: underline">nie wiedzieć co oznacza, gdy PokeStop wygląda jak istne konfetti. Oznacza to, że ktoś umieścił przynętę na tym przystanku w celu zwabienia Pokemonów w to miejsce.

Decydując się postawić Lure, jest on aktywny przez kolejne 30 minut i w tym czasie możesz zbierać Pokemony.

Jak sprawdzić czy masz Lure?

Otwórz aplikację Pokemon GO w trybie mapy. Kliknij w PokeBall. Następnie przejdź do pozycji Items. Jeśli jest na niej Lure Module to masz co najmniej jedną przynętę w swoim zasobniku. pokemon-go-lure Jak włączyć Lurę? Idź do ekranu mapy. Stuknij w najbliższy PokeStop. Następnie dotknij mały, biały punkt w kształcie pigułki, który jest gniazdem na moduł Lure. Znajduje się on pod nazwą PokeStopu. Kliknij w PokéStop Module. Stuknij w moduł przynęty. Wszystko będzie gotowe jeśli wokół będą latały płatki w kształcie serc. pokemon-go-lure-module

Wiele PokéStopów jest blisko placówek handlowych, takich jak centrum handlowe, sklepy, kawiarnie i restauracje. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub pracujesz w jednym z nich, możesz zwabić trenerów do swojego sklepu poprzez umieszczenie modułu Lure na Pokéstop, który jest najbliżej. Następnie można zaoferować im smaczne napoje lub przekąski. Tak więc, każdy wygrywa! Informacje o przynęcie możesz umieścić w portalach społecznościowych lub w widocznym miejscu obok swojej działalności.

Jedna przynęta to koszt 100 PokeCoinsów. Pakiet 100 monet kosztuje 0.99€.

Artykuł został zobaczony od 18.06.2022 już 727 razy.