in ,

Jedna ze słuchawek AirPods eksplodowała. Sprawę bada Apple

Patrząc na słuchawki bezprzewodowe takie jak AirPods od Apple lub jakiekolwiek inne nikt nie będzie sądził, że mogą one sprawić jakiekolwiek problemy. Dlatego też bez żadnego zawahania wkładamy je do swoich uszu i trzymamy tam przez bardzo długi czas. Jednak zdarzają się też wypadki, a jeden z nich miał miejsce ostatnio na Florydzie. Ofiarą słuchawek AirPods stał się Jason Colon, który ćwiczył na siłowni LA Fitness w St. Petersburg. Słuchał on muzyki, aż w pewnym momencie AirPods przestały działać, a z ich wnętrza zaczął wydobywać się biały dym.

Jason po chwili zorientował się, że coś nie do końca jest w porządku i położył słuchawki na sprzęcie do ćwiczeń i udał się po pomoc. Po powrocie zobaczył, że plastikowa obudowa jednej ze słuchawek AirPods została stopiona. Nikt na siłowni nie widział incydentu, więc nie jest jasne, co dokładnie się stało. Tymczasem rzeczniczka firmy Apple przekazała lokalnej stacji telewizyjnej w Tampie, że będzie kontaktować się z uczestnikiem tego incydentu. Firma będzie chciała zbadać co było przyczyną.

Zapewne za wszystko odpowiedzialna jest bateria (zdjęcie poniżej). Do tej pory nie mieliśmy żadnych przypadków, w których AirPods stanęłyby w płomieniach.

Źródło: MacRumors

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments