Leagoo T5c, czyli więcej niż możemy wymagać od telefonu za niecałe 500 złotych

Każdy tegoroczny producent podniósł ceny swoich flagowych smartfonów i to w znaczący sposób. Mocno po kieszeni dostaną wszyscy zainteresowani zakupem iPhone 8, iPhone X czy tez Galaxy S8 lub LG G6. Wspomniane smartfony kosztują fortunę jak na polskie realia, a najdroższy jest iPhone X w wersji 256 GB, który dostaniem za „niecałe” 6 tysięcy złotych. Jednak wielu z nas woli wybrać jakość, aby później nie mieć problemów z urządzeniem, które będzie nam służyć przez kilka lub kilkanaście miesięcy. Jest to słuszne i logiczne, ale też nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić.

Jest też grupa producentów, szczególnie chińskich, którzy oferują smartfony w przystępnej cenie i oferujące popularne funkcje, atrakcyjny wygląd i odpowiedni sprzęt. W tym kierunku zdaje się podążać firma Leagoo, która wypuszcza właśnie na rynek model T5c, który oferuje jedną z najlepszych jakości w stosunku do ceny.

Leagoo T5c posiada nietuzinkową konstrukcję i wygląd. Z przodu znajdziemy 5.5-calowy wyświetlacz Sharp FHD IPS o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Wewnątrz pracuje chipset o nazwie SC9853i, który został wyprodukowany przez firmę Spreadtrum. Może nie mówi to zbyt wiele, ale jest to układ zbudowany na 14 nm platformie Intela. Ma ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości 1,8 GHz wraz z 64-bitową architekturą Intel Airmont. Działa we współpracy z 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 32 GB. Pojemność baterii Leagoo T5C wynosi 3000 mAh. Nie zapominajmy o skanerze linii papilarnych.

Z tyłu znajduje się podwójny aparat z czego jeden 13-megapikselowy od Samsunga oraz wspomagający 2 MP, służący do do pomiaru głębi. Dostępny jest również tryb portretowy, gdzie tło za obiektem naszej fotografii jest rozmyty.

Teraz czas na największą atrakcję T5c, a jest nim niewątpliwie cena. Wynosi ona zaledwie $129.99, a więc przy obecnym kursie niecałe 470 złotych. Nie liczymy tu oczywiście możliwych podatków oraz kosztów wysyłki. Leagoo planuje rozpocząć wysyłkę urządzeń 5 grudnia, a już teraz można zapisać się i mieć szansę na zakup modelu T5c za $1,99. Leagoo T5c https://www.youtube.com/watch?v=6QVGih4OYrc

News został wyświetlony od 04.02.2023 już 289 razy.