in

LG G6 z całkowicie przezroczystym tyłem wygląda imponująco

Podczas krótkiej przerwy, którą postanowiłem zrobić sobie w związku z długim weekendem majowym, powoli wracamy do pisania. W tym czasie pojawiło się kilka ciekawych informacji, ale myślę, że zdążyliście do nich dotrzeć za pośrednictwem innych stron. Wiadomo, że informacja w dzisiejszych czasach jest ulotna i jej żywotność w sieci trwa zaledwie chwilę. Tak, więc sam oczywiście przeglądałem praktycznie wszystkie nowinki i moją uwagę zdecydowanie przykuł pomysł Zacha Nelsona z kanału JerryRigEverything.

Youtuber postanowił zamienić tylną część obudowy modelu Galaxy S8 na zupełnie przezroczystą, aby doskonale było widać wnętrze. Efekt jest niesamowity, a swój eksperyment postanowił ponowić również z LG G6. Widać, że dużo więcej roboty było w przypadku SGS8, gdzie tylną część obudowy Zach musiał potraktować rozpuszczalnikiem, aby pozbyć się farby, a także warstwy laminatu. W przypadku LG G6 wystarczyło jedynie odklejenie laminowania jednym ruchem.

Co ciekawe, wszyscy myśleliśmy, że tył G6 został wykonany ze szczotkowanego metalu, który pokryty jest warstwą ochronną. Jak widzimy jest to jedynie kawałek folii winylowej, który ma imitować metal.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments