LG G8 ThinQ z minimalnym zmianami wyglądy i czterema aparatami

Dużo podobieństw względem poprzednika

LG to jeden z tych producentów, który ma problem z walką na rynku urządzeń mobilnych. Sprzedaż modelu G7 ThinQ nie była najlepsza, ale był to chyba jeden z bardziej udanych smartfonów Koreańczyków od lat. Wydaje się, że doczeka się on następcy – LG G8 ThinQ – i wygląda on bardzo podobnie.

Według nowego przecieku i renderów będzie on miał 6.1-calowy wyświetlacz z bardziej zaokrąglonym wycięciem u góry i ramką na dole, która będzie jednak nieco mniejsza. W wycięciu znajdą się dwa aparaty jak ma to miejsce w LG V40 ThinQ. Dodatkowy obiektyw ma być szerokokątny. Znika też tradycyjny głośnik i pojawia się „sound-on-display”, czyli głośnik z zastosowaniem przewodzenia kostnego.

Nowością z tyłu jest poziomy układ podwójnego aparatu, a nie jak w przypadku G7 Thinq pionowy. Oprócz tego na plecach znajdzie się oczywiście skaner linii papilarnych i lampa błyskowa LED. Oprócz tego możemy dostrzec sprzętowy przycisk Asystenta Google. Nie zabraknie również gniazda słuchawkowego 3,5 mm.

LG G8 ThinQ prawdopodobnie zadebiutuje na MWC 2019 w lutym. Niektóre źródła twierdzą, że może zadebiutować z chipsetem Snapdragon 845 z zeszłego roku, a nie najnowszym SD855.

Artykuł został zobaczony od 17.01.2019 już 506 razy.