LG V30 z najjaśniejszym i najszerszym obiektywem na świecie

LG właśnie podzielił się niektórymi informacjami o aparatach dla zbliżającego się smartfonu V30. Firma twierdzi, że będzie miał największą przesłonę i najjaśniejszy obiektyw na świecie jaki kiedykolwiek pojawił się w telefonie.

Fablet LG V30, podobnie jak jego poprzednik będzie miał podwójną konfigurację aparatów. Główny moduł aparatu będzie miał obiektyw f/1.6, który będzie zapewniał 25% więcej światła w porównaniu do obiektywu f/1.8. Szkło Crystal Clear Lens również ma większą zdolność zbierania światła oraz lepszą reprodukcję kolorów niż soczewka z tworzywa sztucznego.

LG mówi również, że szerokokątny obiektyw w V30 będzie miał 30% niższe odkształcenia krawędzi w porównaniu do modelu V20. W dodatku moduł aparatu jest też 30 % mniejszy niż w przypadku jego poprzednika. Wszystkie kolejne urządzenia firmy LG (w tym V30) będą wyposażone w technologię TouchSense firmy Immersion. Ma to zapewnić jeszcze lepsze doznania dotykowe, aby symulować prawdziwy świat na ekranie. Oznacza to, że dotykając poszczególnych obiektów będziemy mogli poczuć drgania np. perkusji podczas oglądania filmu.

Źródło: LG, GSMArena