Mężczyzna celowo niszczy dziesiątki iPhone’ów w Apple Store [WIDEO]

applestore_francja_niszczNie jest rzadkością, że użytkownicy, którzy mają problem z nowym produktem często są sfrustrowani i wyładowują swoje emocje na obsłudze sklepu. Wystarczy otworzyć pierwsze lepsze forum, aby zobaczyć ilość pomyj wylewanych na często nierzetelną obsługę w różnych punktach sprzedaży. Często te sytuacje są uzasadnione, ponieważ nieprofesjonalne podejście do klienta jest dość powszechne wśród sklepów z elektroniką.

Oburzeni klienci rzadko (wcale) podejmują radykalne kroki, aby zniszczyć całą ekspozycję sklepu. Cóż taka sytuacja miała właśnie miejsce w Apple Store we Francji. Mężczyzna zdecydował się zniszczyć jak najwięcej sprzętu, który znajdował się w sklepie, oczywiście znalazła się też osoba, która musiała to nagrać.

Nie znamy roszczeń niezadowolonego klienta, ale pewne jest, że krzyczy on do obsługi, że chce odzyskać swoje pieniądze. Nie wiadomo czy zawinił wadliwy sprzęt, błąd oprogramowania, czy brak gniazda słuchawkowego. Do rozbijania urządzeń używa metalowej kuli.

Pierwszy z filmów pokazuje całą akcję niszczenia iPhone’ów, a drugi to również nagranie po całym zdarzeniu, gdzie mężczyzna czeka na przyjazd policji. Pokrycie kosztów wszystkich zniszczeń może okazać się dla niego mniej opłacalnym interesem, niż to czego oczekiwał.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=wFUlz_BTby8 https://www.youtube.com/watch?v=tMcHnONkv7s

Źródło: Digital Trends

Artykuł został wyświetlony od 30.11.2023 już 912 razy.