in

Microsoft Pix – aplikacja, która ulepszy aparat w iPhone

Firma Microsoft udostępniła nową aplikację aparatu, która jest specjalnie zrobiona dla urządzeń z systemem iOS. Nazwana Microsoft Pix (jak wcześniej informowałem), aplikacja korzysta z AI (sztucznej inteligencji), aby automatycznie dostosować zdjęcia i filmy i wybrać najlepsze z nich. Konkretnie, aplikacja dostosowuje ekspozycję, pozbywa się szumów, rozpoznaje twarze i próbuje zachować kolory jak najbardziej naturalne, wszystko w celu dostarczenia ostatecznych obrazów, które powinny wyglądać dobrze, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

microsoft_pix_app2Microsoft Fix posiada także funkcję podobno do Live Photos od Apple, ale jest nieco lepsza, ponieważ eliminuje niestabilność kamery i niespójności ekspozycji. Filmy robione za pomocą aplikacji są robione podobnie do aplikacji oferujących Hyperlapse, klatki są automatycznie stabilizowany, a użytkownicy mogą zapisywać filmy z różnymi prędkościami odtwarzania.microsoft_pix_app1

Aplikacja wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego, a kompatybilne są z nią – iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s oraz iPhone 6s Plus. Nie wiadomo czy pojawi się również na systemy Android czy Windows Phone.

appstore

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments