in ,

Nowy 4-calowy iPhone może pojawić się w pierwszej połowie 2016 roku

Ostatnim 4-calowym smartfonem od Apple są dwa modele, czyli 5S oraz 5C, które zostały zaprezentowane światu w 2013 roku. Wiele osób jest przyzwyczajonych do mniejszych ekranów w swoich telefonach i nie decyduje się na zmianę na nowszy model właśnie ze względu na jego rozmiar. Plotki jednak głoszą, że Apple planuje wprowadzić na rynek nowe iPhone’y z nieco mniejszymi ekranami niż w przypadku 6 i 6S, które mają być wyposażone w procesor A8.

Według doniesień nowy iPhone jest już w produkcji, poza nowym procesorem urządzenie będzie miało ulepszony aparat, moduł Bluetooth czy Wi-Fi. Można rzec, że będzie to lepsza wersja 5S. Nie wiadomo jednak z jakiego tworzywa będzie wykonana obudowa telefonu, miejmy tylko nadzieje, że będzie ona metalowa, a wyglądem przypominać będzie najnowsze modele smartfonów Apple.

Dokładna data wydania nowego modelu nie jest jeszcze znana. Przypuszczalna nazwa to iPhone 6C. Już na początku roku pojawiły się różne koncepcje jak mógłby wyglądać 4-calowy smartfon z nadgryzionym jabłkiem. Poniżej koncepcje projektanta Martina Hajka:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments