Oficjalna tapeta Android O. Pobierz ją w wysokiej rozdzielczości

Google wczoraj oficjalnie wydało pierwszy Developer Preview dla Androida O. Pozwala to na wnikliwe wyszukanie wszystkich błędów, które powodują niestabilność systemu i dopracowanie ostatecznej wersji, która powinna pojawić się jesienią tego roku. Oczywiście programiści mogą też przetestować wszystkie nowe funkcje, które przychodzą wraz z Androidem O.

Android O Developer Preview można zainstalować na urządzeniach – Google Pixel, Google Pixel XL, Google Pixel C, Nexus 6P, Nexus 5X oraz Nexus Player. Jest to wersja deweloperska, z której raczej nikt nie chciałby korzystać na co dzień ze względu na niepoprawne działanie i stabilność. Możemy jednak poczuć mały przedsmak Android 8.0 O również na swoim urządzeniu. Chodzi oczywiście tradycyjnie o podstawową tapetę, którą znajdziemy w podglądzie najnowszej wersji systemu Google.

Niestety jest to tylko jedna, ale może to być nie lada gratka dla fanów systemu Android, który mogą poczuć już nadchodzącego Androida Oreo(?). Już teraz może pobrać nową tapetę w rozdzielczości 2880 x 2560 z tego miejsca.

Źródło: PhoneArena