Oto najczęściej i najbardziej dziwaczne rzeczy pozostawione w autach Ubera

W ubiegłym tygodniu, Uber opublikował swój trzeci, doroczny indeks Uber Lost & Found. Ujawnia w nim co najczęściej zostawiają klienci oraz jakie najdziwniejsze przedmioty zostały znalezione na tylnej kanapie auta. Oprócz tego możemy dowiedzieć się jakie przedmioty są najczęściej gubione w danym dniu oraz w jakiej porze dnia są one pozostawiane w samochodach kierowców Ubera.

Bez zaskoczenia, klienci najczęściej pozostawiają swoje smartfony. Stwarza to problem, ponieważ nie możemy się skontaktować z kierowcą, który nas wiózł, ale wszystkie znalezione przedmioty są oddawane do Biura Obsługi Klienta, gdzie można je odebrać.

Później są oczywiście portfele, aparaty, słuchawki, e-papierosy, dokumenty, ubrania, plecaki, klucz, elementy garderoby, czy okulary.

Ciekawiej wygląda jednak lista najdziwniejszych rzeczy, które podróżujący Uberem zostawili w aucie. Do najbardziej zwariowany zaliczymy 8-tygodniowego szczeniaka Chihuahua, magiczne różdżki Harry’ego Pottera, czarno-biały smoking dla małego psa, akwarium z rybami i wodą, poroże jelenia, hełm spawalniczy, 6 filetów z kurczaka z 7-Eleven, szczękę z 18-karatowego złota, manekin, czy brudne pranie. Pełną listę możecie zobaczyć tutaj.

Wszystkie przedmioty najczęściej gubione są pomiędzy 22, a 1 w soboty i niedziele.

O ile nie zgubimy telefonu, w zakładce ostatniego przejazdu możemy kliknąć opcję, która pozwoli nam na odzyskanie zguby po kontakcie z kierowcą.

Wpis został wyświetlony od 13.03.2019 już 371 razy.