Render OnePlus 7 pokazuje wyskakujący mechanizm przedniego aparatu

„Zabójca flagowców” powinien pojawić się w czerwcu lub lipcu

Każdy z producentów urządzeń mobilnych ma swoją koncepcję na wyeliminowanie ramek. W tym celu najpierw mieliśmy specjalne wycięcia w ekranie, aby umieścić w nim wszelkie czujniki, później pojawił się wyskakujące przednie aparaty, a najnowszym patentem jest dziura w wyświetlaczy, gdzie pojawia się przedni aparat.

OnePlus 7 prawdopodobnie zaadaptuje ten drugi pomysł. Według przecieków i renderów, OnePlus w 6.5-calowej konstrukcji nadchodzącego flagowca pozbędzie się niemal całkowicie ramek z każdej strony. W wyskakującym mechanizmie widzimy pojedynczy aparat do selfie.

Na plecach z kolei widzimy potrójną konfigurację aparatów, która ustawiona jest pionowo. Współzałożyciel marki OnePlus, Pete Lau poinformował podczas targów  Mobile World Congress, że OP7 nie będzie wyposażony w funkcję ładowania bezprzewodowego. Za pracę będzie odpowiadał z pewnością chipset Snapdragon 855. Nie należy się jednak spodziewać łączności 5G.

OnePlus 7 powinien pojawić się na rynku w czerwcu lub lipcu tego roku. Możemy również być pewni, że cena będzie nieco wyższa od jego poprzednika.

News został zobaczony od 04.03.2019 już 473 razy.