in

Render OnePlus 7 pokazuje wyskakujący mechanizm przedniego aparatu

„Zabójca flagowców” powinien pojawić się w czerwcu lub lipcu

Każdy z producentów urządzeń mobilnych ma swoją koncepcję na wyeliminowanie ramek. W tym celu najpierw mieliśmy specjalne wycięcia w ekranie, aby umieścić w nim wszelkie czujniki, później pojawił się wyskakujące przednie aparaty, a najnowszym patentem jest dziura w wyświetlaczy, gdzie pojawia się przedni aparat.

OnePlus 7 prawdopodobnie zaadaptuje ten drugi pomysł. Według przecieków i renderów, OnePlus w 6.5-calowej konstrukcji nadchodzącego flagowca pozbędzie się niemal całkowicie ramek z każdej strony. W wyskakującym mechanizmie widzimy pojedynczy aparat do selfie.

Na plecach z kolei widzimy potrójną konfigurację aparatów, która ustawiona jest pionowo. Współzałożyciel marki OnePlus, Pete Lau poinformował podczas targów  Mobile World Congress, że OP7 nie będzie wyposażony w funkcję ładowania bezprzewodowego. Za pracę będzie odpowiadał z pewnością chipset Snapdragon 855. Nie należy się jednak spodziewać łączności 5G.

OnePlus 7 powinien pojawić się na rynku w czerwcu lub lipcu tego roku. Możemy również być pewni, że cena będzie nieco wyższa od jego poprzednika.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments