Rockstar wydaje grę Bully na urządzenia mobilne

Kultowa gra akcji z otwartym światem, czyli Bully (znana w Europie jako Canis Canem Edit) od Rockstar została właśnie wydana na platformy mobilne – Android i iOS. Bully pierwotnie pojawiła się na PlayStation 2 w 2006 roku,a w tym momencie jest dostępna również na urządzenia z ekranem dotykowym obok takich legendarnych pozycji od Rockstar jak GTA: Vice City, San Andreas, czy Max Payne.

Bully: Anniversary Edition posiada wszystkie cechy pełnej wersji z konsoli, które zostały zremasterowane na nowo. Dodano także rozszerzony moduł gry o nazwie Scholarship Edition, a także funkcję Friend Challenges, gdzie gracze mogą rywalizować między sobą w serii mini-gier Bully.

Rywalizacja z przyjaciółmi to bezpośrednie pojedynki wewnątrzklasowe np. wnikliwa analiza wnętrza żaby, łamigłówki czy doświadczenia chemiczne. Mimo tego, że gra wydana została na urządzenia mobilne, to Bully Aniversary Edition wygląda zdecydowanie lepiej, dzięki ulepszonemu silnikowi oświetlenia i nowym teksturom wysokiej rozdzielczości. W grze mamy także odnowionej system sterowania, dostosowany do ekranów dotykowych.

Bully: Aniversary Editon dostępna jest w App Store oraz Google Play. Ceny odpowiednio wynoszą 6,99 euro oraz 33,99 zł.