ROKiT nie wydało jeszcze żadnego smartfonu, ale został sponsorem Williams F1

Pierwsze urządzenia mają pojawić się w marcu

Tegoroczny sezon Formuły 1 rozpocznie się już w przyszłym miesiącu, a więc nadszedł czas, aby wszystkie zespoły ujawnił swoje bolidy. Nas oczywiście najbardziej interesował pojazd przygotowany dla naszego (Polaka) rodaka, Roberta Kubicy. Malowanie wzbudziło wiele kontrowersji, ale my nie o tym. Na aucie Williams Racing znalazło się wielkie logo globalnej firmy telekomunikacyjnej ROKiT.

Na ich stronie znajduje się mini-prezentacja pięciu telefonów, gdzie dwa z nich mają oferować efekty 3D bez dodatkowych okularów. Nie ma jednak żadnych szczegółów, a telefony nie trafiły jeszcze na rynek. W ofercie znajdują się dwa zwykłe telefony komórkowe oraz trzy smartfonyRokit IO Light, Rokit IO 3D, Rokit IO Pro 3D. Urządzenia mają pojawić się w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii już w marcu. 

ROKiT zajmuje się też wdrażaniem innowacyjnych sieci Wi-Fi na całym świecie. Teraz pracują nad stworzeniem sieci w 27 największych miastach Indii. W ciągu najbliższych trzech lat chcą trafić też do 10 innych krajów.

ROKiT chce oferować też pakiet ROK Life Services, który obejmuje wsparcie, gdy samochód zepsuje się na środku drogi, kierowca zgubi lub ucierpi podczas pobytu za granicą. Firma chce też oferować telemedycynę, czyli leczenie oraz diagnozę na odległość.

Wpis został zobaczony od 12.02.2019 już 666 razy.