Samsung Galaxy S10 i Galaxy S10+ po raz pierwszy na tak dokładnych zdjęciach

Zdjęcia dostarczone przez AllAboutSamsung pokazują telefony z każdego kąta

Nie unikniemy już codziennych przecieków i doniesień o nadchodzącej serii Galaxy S10. Są to urządzenia, o których chce czytać niemalże cały świat i śledzić wszystkie plotki odnośnie właśnie tych urządzeń. W związku z tym, że do premiery pozostał niecały miesiąc, będzie tego bardzo, bardzo dużo.

Teraz mamy chyba najlepszy przeciek, który pochodzi z niemieckiego bloga AllAboutSamsung. Są to zdjęcia prawdziwych jednostek Galaxy S10 i S10 +. Podobno są to prototypu, ale możemy przypuszczać, że są bardzo zbliżone do ostatecznego produktu.

Doskonale widać ekrany Infinity-O z dziurami w prawym górnym rogu. Tam został umieszczony przedni aparat, a w przypadku Galaxy S10+ nawet dwa aparaty. Taki ruch pozwolił na niemalże całkowite wyeliminowanie górnej ramki. Na dole pozostaje nadal nieco grubsza ramka.

Z tyłu  Galaxy S10 i S10 + zamontowane zostaną potrójne aparaty. Jest to ulepszenie względem poprzedników, ponieważ Galaxy S9 miał jeden główny aparat, a Galaxy S9+ miał dwa aparaty z tyłu. Powstanie też Galaxy S10 Lite lub E, który będzie miał właśnie „tylko” dwa obiektywy.

Na dole pozostaje niezmiennie USB typu C oraz gniazdo słuchawkowe.