Samsung Galaxy S8+ w środowisku naturalnym

Dzisiejszy dzień możemy postawić pod znakiem Galaxy S8. To już drugi raz, kiedy mamy przeciek zdjęć pokazujących nadchodzącego flagowca firmy Samsung. Zaledwie po kilku godzinach widzimy kolejne urządzenie Samsung Galaxy S8, potwierdzając wszystkie znane nam plotki. Również w tym przypadku widzimy obustronnie zakrzywiony wyświetlacz, zajmujący ogromną powierzchnię przedniego panelu. Potwierdza to także brak przedniego przycisku Home, a co za tym idzie także brak skanera linii papilarnych w tym miejscu.

Zgodnie z oczekiwaniami zostaje on przeniesiony obok głównego aparatu z tyłu urządzenia. Jedno ze zdjęć pokazuje nazwę Samsung Galaxy S8 z dopiskiem „6”, który może oznaczać 6-calowy ekran. Oczywiście są to tylko domysły. Bardziej jednak pasuje to na numer prototypu. Na jednym ze zdjęć kobieta podobno trzyma w rękach wariant Galaxy S8+. Widzimy też, że smartfon jest włączony i kobieta prawdopodobnie gra w jakąś grę.

Kolejny zestaw zdjęć pokazuje czujniki umieszczone ponad wyświetlaczem. Na dolnej oraz górnej krawędzi wyraźniej widać fugi antenowe. Oczywiście jest to przeciek i nie należy go do końca brać na poważnie dopóki nie zobaczymy oficjalnie urządzenia podczas jego prezentacji.

Źródło: PhoneArena