Seria HTC Ocean coraz bliżej. Wyciek zdjęć rzekomego etui dla Ocean Note

HTC Ocean to nadchodząca linia azjatyckiego producenta smartfonów. Na pierwszy rzut prawdopodobnie zobaczymy trzy modele: HTC Ocean Smart, HTC Ocean Note oraz HTC Ocean Master. Dziś do sieci trafiły zdjęcia, które rzekomo przedstawiają etui dla HTC Ocean Note.

Wracając do wcześniejszych plotek, które powstały już we wrześniu, była mowa o tym, że cała seria HTC Ocean będzie futurystyczna, a to za sprawą braku jakichkolwiek fizycznych przycisków. Jednak zdjęcia etui sugerują, że Ocean Note będzie wyposażony w co najmniej trzy fizyczne przyciski.

Na dole widzimy także otwory na mikrofon, gniazdo USB (najprawdopodobniej typu C) oraz prawdopodobnie rysik. Nie widzimy jednak otworu na gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Brak minijacka nie jest nowości w przypadku HTC, ponieważ taki zabieg widzimy w przypadku modelu Bolt (zwanego też HTC 10 evo). Oczekuje się również, że Ocean Note będzie największy z całej trójki.

Zdjęcia etui sugerują, że HTC Ocean Note będzie posiadał tylko jeden tylny aparat, a nie jak głosiły wcześniejsze plotki mówiące o dwóch jednostkach. Doniesienia mówią, że seria Ocean może być bardzo podobna konstrukcyjnie do HTC 10.

Również w przypadku tej linii mówi się o funkcji Sense Touch. Ma to sens jedynie w przypadku braku fizycznych przycisków. Pozwala ona na wykonywania różnych czynności po dotknięciu metalowej ramy. Chodzi o regulację głośności lub robienie zdjęć przy wykonywaniu odpowiednich gestów.

Smartfony z serii HTC Ocean mogą zostać zaprezentowane na CES (Consumer Electronics Show) 2017 w styczniu.

Źródło: GizmoChina

Wpis został zobaczony od 15.12.2023 już 888 razy.