in ,

Sklepy zostaną dobrze zaopatrzone w iPhone X w dniu premiery

Przedsprzedaż iPhone X rozpocznie się już w najbliższy piątek, 27 października. Regularna sprzedaż jubileuszowego modelu rozpocznie się 3 listopada i to wtedy będzie można go kupić w salonach Apple i autoryzowanych sprzedawców detalicznych.

Mimo tego, że cały czas mówi się o problemach z produkcją i ograniczoną dostępnością w dniu premiery, to Apple zapewnia, że dostarczona zostanie wystarczająca ilość iPhone X, aby zachęcić wszystkich zainteresowanych do stania w kolejce po swoją sztukę już od samego początku. Jednak nie wiadomo ile może to oznaczać, a już teraz możemy przewidzieć, że zainteresowanie będzie ogromne. Może to też oznaczać, że mimo oczekiwania w kolejce nie dostaniesz swojego iPhone X.

Sprzedaż iPhone X rozpocznie się jednocześnie w 55 krajach. Oto pełna lista:

Andora, Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Grenlandia, Guernsey, Hongkong, Islandia, Indie, Wyspa Man, Włochy, Japonia, Jersey, Kuwejt, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Meksyk, Monako, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Portoryko, Katar, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur , Słowenia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, USA i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Apple

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments