iPhone X oraz iPhone 8 ze świecącym logo Apple

Logo Apple z tyłu każdego iPhone’a to znak rozpoznawalny, który zdecydowanie można uznać za kultowy. To samo może stać się z wcięciem na ekranie w iPhone X, które tez jest cechą charakterystyczną, ale zaczynają to kopiować inni producenci, więc nie wiadomo jak to będzie. Nadgryzione jabłko będzie jednak zawsze ponadczasowe.

Nie jest ono podświetlane, ale Apple mogłoby rozważyć coś takiego jak w komputerach MacBook. Widzieliśmy już przerobione telefony, ale tym razem możemy zobaczyć jak efekt ten prezentuje się w przypadku iPhone X i iPhone 8. Co najważniejsze nie ma to większego wpływu na żywotność baterii.

Dostanie się do środka będzie jednak trudniejsze przez konstrukcję i szklany tył w obu przypadkach. Świecące jabłko w iPhone X może być jedynie tylko w kolorach czerwonym, niebieskim i zielonym. Wszystko przez wyświetlacz OLED. W iPhone 8 i iPhone 8 Plus nie ma tego problemu i logo Apple może być nadal białe, ponieważ używają one nadal ekranów LCD. Wraz ze zmieniającą się jasnością ekranu, również jasność logo Apple będzie się zmieniać.

Są też minusy, ponieważ nie da się juz wyłączyć podświetlenia, ani z niego zrezygnować. Może to też wpłynąć na jakość robionych zdjęć, ponieważ będzie to dodatkowe źródło światła.