in

Smartfon vivo iQOO to potwornie mocna maszyna do grania

Specyfikacja najwyższych lotów i optymalizacja działa na jego korzyść

Od kilku tygodniu mówiło się o tym urządzeniu, aż wreszcie zostało zaprezentowane. vivo iQOO to przenośna maszyna do gier, która zachwyca specyfikacją i optymalizacją pod kątem wydajności. Wyróżnimy przede wszystkim najnowszy chipset Snapdragon 855, potrójny aparat oraz szybkie ładowanie do 44W.

Hasłem przewodnim tego potwora jest „Monster Inside”, a więc wszystko się zgadza jeśli spojrzymy na parametry. W najlepszej wersji chipset od Qualcomm działa w połączeniu z 12 GB pamięci RAM. W tym wariancie pojemność wynosi 256 GB.

vivo iQOO posiada też 6.41-calowy panel OLED z małym wcięciem na górze oraz wbudowanym skanerem linii papilarnych. Komora parowa zapewnia odpowiednie chłodzenie podczas wykonywania bardziej skomplikowanych operacji.

Tryb Multi-Turbo to tak na prawdę połączenie – AI Turbo, Center Turbo, Net Turbo, Cooling Turbo i Game Turbo. Pozwala na zwiększenie szybkości uruchamiania aplikacji o 30%, czy automatyczne przełączanie między Wi-Fi i 4G podczas rozgrywki. Wpływa również na zwiększenie liczby klatek na sekundę o 70 procent. 

Na plecach tego telefonu znajdują się trzy aparaty – główny 12 MP, szerokokątny 16 MP i czujnik mierzenia głębokości 2 MP.

Bateria ma pojemność 4000 mAa, a szybka ładowarka o mocy 44 W może naładować ją do 50 procent w zaledwie 15 minut. Pół godziny wystarczy, aby bateria była naładowana do 85%, a 45 minut wystarczy do całkowitego jej napełnienia. Niestety wariant 6 GB RAM/128 GB będzie obsługiwał ładowanie do 22,5W.

Urządzenie będzie dostępne w dwóch kolorach – Electric Blue lub Lava Orange. Podstawowa wersja 6GB RAM/128 GB kosztuje 2 998 juanów. Najbardziej wypasiony model w konfiguracji 6GB RAM/128 GB został wyceniony na 4 298 CNY. Sprzedaż rozpocznie się 6 marca.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments