in

Test wytrzymałości OnePlus 5 [WIDEO]

OnePlus 5 to najświeższy flagowiec, który wzbudza duże zainteresowanie. Mówi się o jego zaletach jakim bez wątpienia są m. in. podwójny aparat czy praca baterii. Czy kolejnym jego autem będzie również wytrzymałość? Wszystko oczywiście wyjaśni nam test od JerryRigEverything. OnePlus 5 jest najcieńszym telefonem tego producenta i jego grubość wynosi 7.25 mm przy pojemnej baterii 3300 mAh.

Zack postanowił poddać próbie OP 5, gdzie wykonuje klasyczny test zarysowań, podpalania oraz wyginania. Smartfon posiada ochronę ekranu w postaci najnowszego szkła Gorilla Glass 5. W skali Mohsa, zarysowania pojawiają się przy cyfrze „6”, a w przypadku siódemki są już wyraźne. Jest to standardowa wytrzymałość. Na uwagę zasługuje jednak ceramiczny przycisk Home ze skanerem linii papilarnych, który okazał się bardzo wytrzymały. Obudowa wykonana z anodowanego aluminium również wydaje się spełniać swoją rolę i nie jest łatwe do zniszczenia.

Test wyginania i podpalania ekranu oraz wszystkie powyżej , po części opisane powyżej, możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments