in

OnePlus 5 oficjalnie z chipsetem Snapdragon 835

OnePlus 5 to flagowy smartfon, który swoją premierę będzie miał latem tego roku. Będzie on następcą OnePlus 3 (lub 3T), a cyfra „cztery” została ominięta, ponieważ jest pechową w Chinach. teraz CEO chińskiej firmy, Pete Lau zdradza niektóre elementy specyfikacji nadchodzącego urządzenia. Wygląda na to, że OnePlus wkrótce rozpocznie swoją, dobrze znaną kampanię marketingową i po kolei, tydzień po tygodniu będzie zdradzać szczegóły nadchodzącego flagowca.

Lau, bez większego zdziwienia potwierdza, że OnePlus 5 będzie napędzany przez chipset Snapdragon 835. Wszyscy najwięksi gracze wyposażać będą obecnie swoje flagowe produkty w najnowszy chipset od Qualcomm. Nie jest to również zaskoczenie w przypadku OnePlus, ponieważ firma zawsze wyposaża swoje flagowce w najlepsze układy Snapdragon w danym momencie. Jest to też zgodne z wszelkimi plotkami i przeciekami, które pojawiały się wcześniej.

CEO wspomina również, że OnePlus chce skoncentrować się na interfejsie użytkownika, aby ten dawał lepsze odczucie wygody. Inspiracją ma być dążenie do tego samego zabiegu Google w przypadku modeli Pixel i Pixel XL. We flagowym OnePlus 5, aplikacje, które są często wykorzystywane, będą traktowane priorytetowo przez system operacyjny, a te, z których nie korzystamy nie będą negatywnie wpływały na działanie urządzenia.

Źródło: AndroidCentral

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments