Uber obniża ceny za przejazd w całej Polsce

obnizka_uber_logo Jak możemy przeczytać na blogu Ubera nauczony doświadczeniem zebranym przez kilka lat działalności najskuteczniejszym sposobem na zwiększenie ilości przejazdów jest obniżka cen. Jako przykładowe miasto podany jest Nowy Jork, gdzie w ciągu 4 ostatnich lat opłaty za przejazd zmalały o 30 %, dzięki czemu kierowcy zarabiają aż o 50 procent więcej.

Przykładowe ceny przejazdów W Warszawie, jadąc z ronda Dmowskiego na ul. Postępu zapłacisz dzisiaj 20 zł zamiast 24 zł. Trasa Al. Solidarności – ul. Madalińskiego to koszt 17 zł zamiast 20 zł. W Krakowie jadąc z Pawiej na Miodową w Kazimierzu teraz wydasz nieco ponad 10zł (10,04 zł vs. wcześniejsza opłata 12,61 zł). Z Rynku Głównego dojedziesz na Lawendową za równo 26 zł (w porównaniu do 30 zł przy starych stawkach). W Trójmieście dobra informacja dla startupowców: trasa Olivia Gate – Bohaterów Monte Cassino wyniesie 16 zł zamiast 19 zł. Imprezowicze zaś dostaną się z Molo w Sopocie na dworzec Gdańsk Główny za 25 zł. Wrocławianie! Jadąc z Sienkiewicza do Pasażu Niepolda zapłacicie 11,60 zł. Trasa Dworzec Główny – Lotnisko to koszt rzędu 31 zł (w porównaniu do 36 zł przed obniżką cen). W Poznaniu przejazdy z dworca głównego na lotnisko staniały o 3 zł (17,50 zł vs. 20,50 zł przed obniżką), a trasa ul. Szpitalna – Malta to obecnie koszt 16 zł w porównaniu do 19 zł przed podwyżką. obnizka_uber

W Polsce z aplikacji korzystają już dziesiątki tysięcy osób. Sposób zapłaty oraz zamówienie przejazdu jest na tyle wygodny, że jest to lepsza alternatywa dla transportu miejskiego.

Źródło: uber.com/poland/pl/obnizki-cen-a-zarobki-kierowcow/" target="_blank" rel="noopener">Uber

Artykuł został wyświetlony od 13.08.2023 już 963 razy.