in

Zgarnij 16 zł dzięki BeamUp z kartą Visa lub 6 zł bez karty

BeamUp to jedna z tych aplikacji, która pozwala na organizowanie zrzutek wśród znajomych i dzielenie kosztów wspólnego wypadu do restauracji lub gdziekolwiek indziej. Możemy zbierać na prezent dla kumpla bądź płacić za przeróżne usługi. Jedna z nich, która przykuła moja uwagę jest np. pakiet 72h Eleven Sports, który kosztuje tylko 7 zł. Regularna cena to 9,90 zł.

BeamUp to wirtualny portfel, na który znajomymi lub rodzina może wysyłać Ci pieniądze jeśli ich o to poprosisz. Możesz też rozdzielać koszty, więc sprawa jest ułatwiona. Portfel można zasilać zwykłym przelewem lub podpiąć kartę VISA i to nas najbardziej dziś interesuje.

BeamUp za podpięcie karty w aplikacji doda do naszego konta 10 zł! Do rozdania jest aż 105 tysięcy takich bonów. Łącznie, praktycznie za nic możemy zgarnąć 16 złotych. Wystarczy wykonać poniższe kroki.

pobieramy aplikację BeamUp z Google Play lub App Store przy rejestracji podajemy swój adres e-mail, którego później nie można zmienić wymagany jest również PESEL (trzeba mieć ukończone 13 lat). Możesz dokończyć też swoją rejestrację za pomocą przelewu weryfikacyjnego pay-by-link lub skanu dokumentu tożsamości, bez podawania numeru PESEL podajemy swój numer telefonu i weryfikujemy go nadajemy PIN do aplikacji po rejestracji otrzymamy 1 zł na start następnie należy podpiąć naszą kartę Visa, niestety nie działa MasterCard. otrzymujemy 10 zł i tym samemu weryfikujemy konto aby wypłacić tylko 6zł, należy dokonać weryfikacji innym sposobem niż karta Visa. Możemy użyć do przelewu lub zdjęcia dowodu po wpisaniu kodu KAOMMHRG otrzymasz dodatkowe 5 zł. Jest to mój kod i ja również otrzymam 5 złotych, więc możesz tym samy wesprzeć działanie strony. następnie w zakładce Wypłać dodajemy swój numer konta bankowego i zlecamy wypłatę. To wszystko, wkrótce pieniądze powinny pojawić się na Twoim koncie.

Regulamin

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments