in

Ukryta niespodzianka w pudełku OnePlus 5T Star Wars

Specjalna edycja OnePlus 5T Star Wars to nielada gratka dla fanów serii. Trzeba przyznać, że wygląda nieziemsko i przykuwa oko nie tylko miłośników Gwiezdnych Wojen. Jednak, chiński producent przygotował coś więcej niż tylko unikalny wygląd i zestaw tapet z motywem Star Wars. Niespodzianka kryje się w aplikacji pogodowej, w formie hologramu lubianego robota R2-D2. Ukrytą wiadomość odkrył zespół Android Authority.

W pudełku OnePlus 5T Star Wars powinna znajdować się fajna kartka z życzeniami, która zawiera ukrytą wskazówkę. Jeśli weźmiesz każdą pierwszą literę każdej linii z karty, odkryjesz ukrytą wiadomość, która brzmi: „Scribble with pencil”. Zamazując puste miejsce na dole kartkj widać jeszcze jedną wiadomość: „Znajdź tajny schowek i sprawdź prognozę pogody na Ahch-To”. Tajny schowek znajduje się w pudełku, ponieważ ma drugie dno, gdzie umieszczono pryzmat i instrukcje, jak złożyć i wykorzystać niespodziankę. Wystarczy złożyć pryzmat, uruchomić aplikację pogodową OnePlus i wyszukać planetę Ahch-To.

Po wykonaniu tej czynności na ekranie pojawią się oznaczenia wskazujące, gdzie umieścić pryzmat. Umieszczenie go we właściwym miejscu wyświetli hologram R2-D2 wraz z ukrytą wiadomością z odległej galaktyki.

Źródło: AndroidAuthority

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments