Włączony Galaxy S8 na zdjęciach z kolorowymi szkłami ochronnymi

Przecieki w roli głównej z Galaxy S8 i Galaxy S8+ pojawiają się co kilka godzin i do 29 marca to tempo raczej nie spadnie. Większość z przecieków pokazuje nam atrapy urządzeń, które został przekazane twórcom akcesoriów oraz operatorom. Zdarzają się też prawdziwe smartfony, które mają włączony ekran i możemy po części zobaczyć jak wygląda interfejs użytkownika. Tak również jest dziś w przypadku zdjęć, które pokazują włączone jednostki.

Wyraźnie możemy zobaczyć przyciski nawigacji umieszczone na dole wyświetlacza. Inne zdjęcie z kolei po raz kolejny pokazuje nam Always On, które wyświetla godzinę, datę czy zużycie baterii. Kolejne zdjęcie przedstawia również ekran wyłączania urządzenia.

Ciekawą rzecz możemy również zaobserwować na tych zdjęciach, ponieważ smartfony mają tu kolorowe fronty (biały, granatowy, srebrny), a według informacji Evana Blassa, wszystkie warianty kolorystyczne Galaxy S8 i Galaxy S8+ będą miały fronty w kolorze czarnym. Do sprzedaży flagowce Samsunga mają trafić w kolorach – Black Sky, Orchid Grey oraz Arctic Silver. Dzisiejsze zdjęcia pokazują urządzenia ze szkłem ochronnym, które mogło zostać pomalowane na dowolny kolor przez producenta, aby pasowały do tylnej części obudowy.

Źródło: PlayfulDroid

News został zobaczony od 06.10.2023 już 517 razy.