Xiaomi z technologią, która naładuje całkowicie telefon w zaledwie 17 minut!

To zupełnie nowy wymiar szybkiego ładowania w świecie mobilnym

Szybkie ładowanie w smartfonach to od pewnego czasu standard, a każdy z producentów stara się ulepszać swoją technologię w każdym kolejnym modelu. Tym samym możemy zobaczyć SuperCharge z mocą do 40W w przypadku Huawei Mate 20 Pro, czy technologię SuperVOOC z możliwością do 50W w modelu Oppo Find X.

Xiaomi nie chce pozostawać w tyle, a nawet wyprzedzić konkurencję o co najmniej jedno okrążenie. Chiński producent chce dostarczyć technologię szybkiego ładowania 100W. Ma ona zostać ogłoszona już jutro, a jej nazwa to Super Charge Turbo. Współzałożyciel Xiaomi i prezes Lin Bin udostępnili wideo nowej technologii w akcji.

Klip pokazuje, że bateria  4000 mAh została naładowana z 0% do 50% w zaledwie 7 minut, a kolejne 10 minut wystarczyło, aby naładować ją do 100 procent. Technologia od Oppo, czyli SuperVOOC dała radę naładować baterię o pojemności 3700 mAh do 65 procent w te same 17 minut.

Nie wiadomo jednak, kiedy technologia oficjalnie zadebiutuje na rynku komercyjnym, ale potencjalnym kandydatami mogą być modele Mi Mix 4 lub Mi 10.

Wpis został zobaczony od 25.03.2019 już 604 razy.