Zdjęcia Xiaomi Mi MIX 2 ujawniające specyfikację

Oficjalnie poznaliśmy już datę premiery Xiaomi Mi MIX 2, która nastąpi 11 września, a w związku z tym, coraz większa liczba przecieków będzie pojawiała się w sieci. Ostatnio mogliśmy zobaczyć rzekome rendery, które miały pokazywać jego tył. Teraz mamy do czynienia z kilkoma przeciekami, które ujawniają znacznie więcej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Nowe zdjęcia z przecieku pokazują, że Mi MIX 2 będzie napędzany przez niezapowiedziany jeszcze chipset Snapdragon 836 jako pierwsze urządzenie. Będzie też działał pod kontrolą Androida 8.0 Oreo. Jednak właśnie dwie cechy mogą wskazywać, że przeciek jest nierealny. Qualcomm nie zaprezentowało jeszcze następcy Snapdragona 835, a Xiaomi nie wspomniało nic o Oreo dla swoich urządzeń. Chociaż niczego nie możemy być pewni.

Dalsza część specyfikacji jest bardziej realna, ponieważ mówi o 6.2-calowym ekranie o rozdzielczości 2960 x 1440 pikseli, czy też baterii 4,400 mAh. Widzimy też aparat 20 MP i może być mowa o głównej jednostce. Wiele jednak wskazuje, że Xiaomi Mi MIX 2 będzie miał podwójny aparat.

Inne plotki głoszą, że druga generacja Mi MIX będzie miała 6.4-calowy wyświetlacz AMOLED. Do sieci trafiły nawet inne zdjęcia urządzenia oraz przedniego panelu. Przypuszczalna specyfikacja to chipset Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM (lub 6 GB) i 128 GB pamięci lub do wyboru 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej. Xiaomi Mi MIX 2 będzie najprawdopodobniej działał na Androidzie 7.1.1 z interfejsem MIUI 9.

Źródło: GSMArena

News został wyświetlony od 27.11.2023 już 944 razy.