in ,

Druga generacja iPhone SE już w czerwcu?

W marcu 2016 roku firma Apple zaprezentowała najbardziej zaawansowany, 4-calowy smartfon, którym jest iPhone SE. Został on stworzony z myślą o osobach, które wolą kształty z 2013 roku, a nie te, które weszły razem z iPhone 6 i są stosowane w kolejnych trzech generacjach. Jest to ulepszona wersja iPhone 5S, na którą z wielką chęcią przesiedli się właściciele tego modelu oraz osoby, które wolą mniejsze telefony. Dokładnie po roku zobaczyliśmy nowy wariant pojemności 32 GB i obecnie jest on dostępny obok wersji 128 GB (16 GB został wycofany).

Najnowsze plotki mówią, że na czerwcowej konferencji WWDC 2017 zobaczymy drugą generację iPhone SE. Oprócz tego, Apple oczywiście zaprezentuje nowe wersje swoich systemów, w tym iOS 11. Na portalu Weibo pojawiło się zdjęcie, które rzekomo przedstawia tył tego urządzenia. Nazwa nie jest jeszcze znana i nie wiadomo też czy kiedykolwiek zobaczymy następcę modelu SE.

Na zdjęciu widzimy szklany panel, co potwierdzałoby odejście Apple od metalowych korpusów. Zespół aparatu również jest ustawiony pionowo, ponieważ pod obiektywem znajduje się lampa błyskowa. Panel wykonany jest ze szkła Ion-X, które stosowane jest do produkcji Apple Watch Sports. Szkło Ion-X jest bardziej elastyczne, lżejsze, a przede wszystkim tańsze niż szafir, ale łatwiej się rysuje.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments