in

Test wytrzymałości Xiaomi Mi 6 [WIDEO]

Xiaomi Mi 6 bez wątpienia jest pięknym urządzeniem i pod tym względem nie odbiega czołówce. Również ma się to w przypadku specyfikacji i można tu mówić, że producenci wszystkich flagowych urządzeń jak LG, czy Samsung mogą czuć oddech Xiaomi na swoich plecach. Na aluminiowej ramie znajdują się dwa szklane panele, z tyłu oraz z przodu. Konstrukcję Mi 6 próbie postanowił poddać JerryRigEverythings. Przeprowadził typowy dla siebie test zarysowań, wyginania oraz podpalania.

Z testu wynika, że Xiaomi postanowiło wzmocnić konstrukcję Mi 6, względem jego poprzednika Mi 5. Próba zarysowań wyświetlacza pokazuje, że Mi 6 jest na tym samym poziomie co inne flagowe smartfony. Oznacza to, że wrzucenie go do kieszeni z kluczami ni powinno go uszkodzić. To samo dotyczy skanera linii papilarnych oraz przedniego aparatu, które są ukryte pod tym samym szklanym panelem.

Tylni panel również wypada przyzwoicie, ale nie jest to ceramiczna wersja Xiaomi Mi 6, która powinna być jeszcze bardziej odporna na wszelkie zarysowania i wgniecenia.

Ostatecznym testem jest wyginanie Mi 6, a wszystkie próby możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments