Zgłoszenie regulacyjne dwóch iPhone’ów, Apple Watch oraz czegoś o nazwie AirPods

W związku ze zbliżającą się prezentacją iPhone 7 i iPhone 7 Plus równie dużo co o samych smartfonach , mówi się również o słuchawkach. Jak wiemy od dawna powstają spekulację, że nowa generacja telefonu Apple nie będzie posiadała standardowego gniazda słuchawkowego 3.5 mm.

W sieci pojawiały się różne doniesienia i przecieki, które sugerowały, że firma będzie dołączać do pudełka adapter z minijacka na Lighting lub słuchawki EarPods ze złączem Lighting. Pojawiały się też plotki o tym, że Apple przygotowuje zupełnie inne rozwiązanie, a mianowicie słuchawki bezprzewodowe.

europa_airpods_apple

Teraz mobiltelefon.ru zauważyło urządzenie o nazwie „AirPods”, obok Apple Watch oraz dwóch innych urządzeń, które są najprawdopodobniej smartfonami – iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus. Wszystkie zostały zarejestrowane na naszym kontynencie. Odsłonięcie domniemanych nowości od Apple nastąpi już 7 września. Apple Insider zauważa, że znak towarowy AirPods istnieje już od zeszłego roku i przypasane jest do urządzenia odsłuchowego. Najbardziej prawdopodobną wersją wydarzeń, w przypadku braku gniazda słuchawkowego 3.5 mm, będzie umieszczenie w pudełku słuchawek EarPods z wtyczką Lighting lub dodanie specjalnego adaptera.

Źródło: Apple Insider