ZTE Spro Plus – mały projektor z 8-calowym ekranem i Androidem

ztesproplusZTE to znany chiński producent smartfonów, który cały czas próbuje dorównać najlepszym. Pomóc im w tym może wprowadzanie na rynek także innych urządzeń, a jednym z nich jest na pewno ZTE Spro Plus. Pewnie teraz zastanawiacie się co to takiego? Jest to multimedialny miniaturowy projektor z Android 6.0 Marshmallow na pokładzie.

Jak na tak wielofunkcyjne urządzenie posiada całkiem niezłe parametry.Chipset Snapdragon 801, 3GB RAM, 128GB przestrzeni dyskowej oraz 8,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli. Dzięki wyświetlaczowi można sterować projektorem oraz przeglądać wszystkie multimedia.ztesproplus2

Jego waga to zaledwie 1 kg. Posiada również wyjątkowo pojemną baterię 12 100 mAh. Możemy połączyć się za pomocą Wi-Fi oraz LTE.

W ZTE Spro Plus nie zastosowano diody LED, lecz wykorzystano laser do wyświetlania obrazu. Pozwala uzyskać 500 lumenów, które wystarczy do wyświetlania projekcji w świetle dziennym. Według informacji Od ZTE projektor jest w stanie uzyskać obraz o przekątnej 80 cali. Urządzenie posiada również dwa 4 watowe głośniki JBL.

Spro Plus będzie dostępny latem tego roku. Cena na razie nie jest znana.

Wpis został wyświetlony od 10.02.2023 już 850 razy.