in ,

Apple ma zaprezentować 10.5-calowego iPada Pro oraz głośnik Siri na WWDC 2017

Konferencja WWDC firmy Apple tradycyjnie kojarzona jest z prezentacją nowych wersji oprogramowania dla wszystkich urządzeń. Rozpoczyna się już 5 czerwca, a przy okazji tego mówi się o możliwej prezentacji nowych urządzeń, a według analityków będą to głośnik Siri (odpowiedź na rozwiązania od Amazon i Google) oraz 10.5-calowy iPad Pro.

Analityk KGI, Ming-Chi Kuo mówi, że głośnik będzie wyposażony w panel dotykowy i ma być oczywiście bezpośrednim konkurentem dla Amazon Echo i Google Home. Nie wiadomo jednak, czy będzie to ekran dotykowy jak w Amazon Echo Show, czy tylko przyciski. Głośnik Siri ma być również droższy od pozostałej dwójki.

Z kolei o 10.5-calowym iPadzie Pro mówi się już od dawna, że będzie miał takie same wymiary jak 9.7-calowy, wydany już iPad Pro, ale dzięki mniejszym ramkom wokół wyświetlacza będzie on większy. Oprócz tego zobaczymy pierwsze wersje systemów iOS 11, macOS 10.13, tvOS 11 i watchOS 4. Konferencja WWDC 2017 będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem strony Apple.

Źródło: 9to5mac

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments