in ,

Apple ujawnia 12 nadchodzących emotikon dla iOS 10. Karabin zastąpiony pistoletem na wodę

Ponad 100 nowych emotikon wkrótce będzie dostępnych w systemie iOS 10, Apple zaprezentowało 12 z nich. Te nie zostały wybrane przypadkowo, bo Apple zdecydowało się zaprezentować- żeńskie przedstawicielki wybranych dyscyplin sportowych – biegacz, rowerzysta, sztangista i koszykarz. Znajdziemy jednak też zawody kobiecie, przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć po emotikonie przedstawiającej kobietę w kasku budowlanym.

Firma współpracuje przy tym z koncorcium Unicode , grupą firm, która jest odpowiedzialna za standaryzację emotikon. Oprócz tego zobaczymy również tęczową flagę dla podkreślenia różnorodności. Zobaczymy także rodzinne emotikony, które przedstawiają m. in. matkę z synem oraz ojca z córką i synem.

Apple, Google i Microsoft pomogły Unicode dokonać zmiany w składzie emotikon, które będą widoczne na wszystkich platformach. Zamiast karabinu, następny zestaw emotikon zawierał będzie pistolet na wodę. Posiada on nawet pomarańczową lufę jak wszystkie zabawkowe pistolety muszą posiadać, aby odróżnić je od prawdziwej broni.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments